Programowanie | JAVA SCRIPT CSS HTML...

Programujemy aplikacje, strony i systemy webowe,
które pomogą rozwinąć Twoją firmę
i zwiększyć sprzedaż.

Konfigurator 3D na stronie firmowej
Dla kogo?

Prowadzisz firmę, której praca opiera się na projektowaniu i tworzeniu różnego rodzaju konstrukcji?

Współpracę z klientami w znacznym stopniu ułatwi i usprawni konfigurator, który może zostać umieszczony np. na firmowej stronie internetowej.

Nasz konfigurator to narzędzie, które ułatwi przygotowanie przez klientów wstępnego projektu hali, garażu, altany, basenu, ogrodzenia czy nawet szafki na zamówienie. Konfigurator może znacznie skrócić czas przygotowywania zlecenia dzięki eliminacji fazy tworzenia wstępnego projektu, makiety czy wizualizacji, które klient teraz będzie mógł stworzyć sam.

Narzędzie ułatwi również komunikację z klientem i zrozumienie jego potrzeb i oczekiwań co do ostatecznej wersji zamawianego produktu. 

W jakich firmach najlepiej sprawdzi się konfigurator?

Przykładowy konfigurator
https://www.hale-budowa.pl/

Klient lub handlowiec sam może przygotować wstępny projekt!

Indywidualnie dostosowany do oferty firmy konfigurator, za pomocą którego klient może sam stworzyć projekt wstępny to znaczna oszczędność czasu. Klienci sami mogą przygotować wizualizację według własnych potrzeb i przesłać ją do Państwa jednym kliknięciem, po wybraniu odpowiednich opcji i dostosowaniu kilku suwaków.

Przykładowy konfigurator
https://www.hale-budowa.pl/

Niemal nieograniczone możliwości

Nasz konfigurator to usługa programistyczna, która każdorazowo jest indywidualnie dopasowywana do każdego z naszych Klientów. To Państwo decydują, jakie funkcje będzie posiadało narzędzie oraz jakie obrazy czy projekty będzie można w nim tworzyć.

Nasi programiści w ramach usługi przygotują konfigurator 3D produktu, makiety czy projektu zgodnie z przygotowaną przez Państwa specyfikacją. Dzięki temu właściwie nie ma ograniczeń co do przygotowania takiej usługi.

To tylko kilka z wielu korzyści

Indywidualny projekt

Zwiększenie sprzedaży

Oszczędność czasu

Jakie są ograniczenia?

Jakie są ograniczenia?